Благодійний вечір ASLM

«Закохатися у провінцію – такий челендж. Але двадцять років тому у центрі засяяв «Blues&Jazz», згуртував місто – і всі його полюбили.

Десять років тому у Рівному було не так багато пристойної їжі – щоби не піца, не громадське харчування але і не лондонські ціни, щоби не розчинний суп і не кава з пакетика – але у центрі розбудувався «Blues&Jazz», і там усе було прекрасно.

Зараз у нашому маленькому місті можна знайти все. Кухня народів світу, хороша кондитерка, виїзне обслуговування і професійне обслуговування інсайд. Але іноді чогось не вистачає – атмосфери та затишку, і водночас певної грандіозності. Коли у моєму просторі бракує стилю на краси, я згадую, що у центрі є «Blues&Jazz». Він вже розрісся до масшабів мережі, взяв під крило сусідній Fortissimo і привів туристів у «Централь». Там зосталося все, що я любила, і додалося те, що неможливо не полюбити тепер. Я приходжу сюди і точно знаю, що у цього міста є перспективи».

Кузьмінська Олена, власниця салону «Мелодія краси», цитата з жовтневого номеру ASLM

16-го жовтня у ресторані «Blues&Jazz» відбувся благодійний вечір із презентацією нового випуску журналу ASLM. Янголята, пригощання, святкове підняття завіси з інсталяцією зіркового номеру, сплески фотокамер, урочиста музика і товариство людей, які люблять моду, живуть модою, знають цінність внутрішньої краси.

Кошти, зібрані під час проведення святкового заходу, підуть на благодійність.