Корпоратив!

"Справедливо домовлятися так: на корпоративі відключити телефон і нічого не фотографувати і не знімати", - коментує гість закладу, погодившись пройти коротке опитування, - "А спогади - вони ж лишаються у голові і довіку з нами".
Юлія, керівник ресторану: Щороку Новорічна ніч – на роботі. Тиждень до цього – суцільні корпоративи. Обожнюю це «закулісся». В кабінеті постійно музиканти, Дід Мороз, Снігуронька. Вони мені потім сняться.
Роман, шеф-кухар: Найприкріший, але і найвеселіший корпоратив співпадав з моїм днем народження. Колеги зарядили мені в обличчя тортом, я прийняв естафету і передав далі.
Костянтин, керівник: Якось після корпоративу завершували святкування у мене вдома. Шеф-кухар їхав у багажнику. Машина заднього приводу, на дорозі буксувала, хтось повинен був врівноважити. Головне, що ми не забули його звідти дістати.
Геннадій, постійний гість: Згадується новорічна ніч, яку я проспав. Прокинувся після опівночі – а вдома нікого немає. Поїхав святкувати далі – потім було весело.
Яна, офіціант: На корпоративі мій колега заліз на стриптизерський шест. Йому всі аплодували, це було красиво.

Олександр, постійний гість: Жарти жартами. А я таки колись прокинувся в салаті.

Настя, керівник ресторану: на корпоративі перед Новим роком колега вирішив підняти мене на руки. В новорічну пору працювала зі струсом мозку.
Микола, офіціант: Добре пам'ятаю компанію, яка щороку стріляє «конфеті». Згадуємо про них, прибираючи, аж до весни.
Юля і Маша, офіціанти: Кожного року одне й те ж: наші постійні гості не залишають нас у спокої, просячи заспівати та танцювати разом з ними.

Віталій, бармен: Новий рік - сімейне свято, але часто доводиться святкувати на роботі. Найбільше згадується романтичне знайомство за студентських часів. У бані.

Світлана, адміністратор: Довелося виходити на трасу. Рятувати від самогубства гостя, який кидався під машини.
Андрій, бармен: Чомусь завжди після корпоративу гості піднімаються до бару і підсідають мені на вуха. Так що історій я знаю багато - але приватність - перш за все!