Млинці світу

Масляна, звісно, слов’янське свято, але любителів млинців по світу від цього не менше. Готують, прикрашають та поціновують їх по-різному, ми підготували ТОП варіацій інтернаціональних млинців. Спробувати класичні запрошуємо до ресторанів мережі Papa&Mama, а поки що – екскурс. Перша точка:

Франція. Тут готують крепи. Змішують молоко, яйця та борошно, додаючи вершкове масло. Начинки від фруктів та морозива до морепродуктів. До речі, цього року млинці з морепродуктами представлені в наших ресторанах: Blues&jazz, Offroad та Porsche’нь.

Британія. Панкейки, в разі чого, родом звідси. А за суттю – ті ж самі крепи, але без вершкового масла. Відмінний сніданок, якщо присипати цукром та полити лимонним соком.

Венесуела – батьківщина качапа. Товстих кукурудзяних млинців (з кукурудзи та кукурудзяного борошна). Щоб отримати ідеальну страву, смажимо на металевій плиті і начиняємо м’яким сиром кесо-де-мано. Пасують до смаженої свинини.

В Індії готують доса. Хрусткі та тонкі млинці на основі борошна із сочевиці з маслом, спеціями, яйцями, картоплею та сиром.

Нарешті, Тайланд. Місце народження банана роті - млинців зі смаженого рисового тіста з солодкою начинкою у вигляді бананів та ананасів. Загортаємо у конвертик та поливаємо шоколадним соусом зі згущенкою – дуже по-домашньому.