Що таке піта та з чим її їдять

У травневому меню ресторану Blues&Jazz представили новинку 2018-го року: піту зі смаженою телятиною та овочами. «Це ніби повіяло свіжим повітрям з Середземномор’я і надихнуло нас додати у меню щось просте, щось запозичене і водночас дуже звичне для гостя нашого закладу», - коментує бренд-шеф мережі Papa&Mama Ігор Жолнач.

Страва поєднує у собі запашну світлу булку та яскраву начинку – одна з найбільш вдалих комбінацій світу. Найближчий родич піти – це грузинський лаваш та індійські чапати. Традиційний виріб має діаметр близько 15-20 сантиметрів та обов’язковий отвір всередині тіста. Коли випікають піту, водяна пара утворює всередині виробу пухирці, що відділяють шари тіста і формують невеличкий карман. Саме в нього викладають начинку, до вибору якої ставляться доволі креативно. Слідуючи традиціям, в Лівані та Йорданії у піту викладають котлетки з нута, картоплю та зелень. У Єгипті готують начинку з телячої печінки або курки, у Європу прийшли вегетаріанські піти. Усю начинку ретельно змащують спеціями – тісто швидко вбирає в себе аромати та частину жиру. Сама піта зазвичай випікається без солі та цукру, з додаванням великої кількості води. Це тісто багате на клітковину та навіть вітаміни.

Телятина – прекрасний компонент здорового та ситного харчування. Саме наприкінці весни, коли організм ледь наситився вітамінами і потребує фінальної білково-вуглеводної перезарядки, час завітати до нашого закладу і замовити цю вишукану новинку. «Ідеально пасує з вином або свіжим пивом», - коментують гості.